Објавен нов трејлер за Бетмен

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Објавен е нов трејлер за претстојниот филм за Бетмен наречен „Бетмен: Лилјакот и мачката“.

Во главната улога на оваа адаптација е Роберт Патисон.

Две години следење по улиците, внесување страв во срцата на криминалците, го одведоа Брус Вејн длабоко во сенките на Готам Сити“, се наведува во официјалниот синопсис на филмот.

Новиот филм за Бетмен ќе дојде во кината на 4 март 2022.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи