Се бара Славко Јанчески, исчезнато лице од Прилеп

Се бара Славко Јанчески од Прилеп. Го нема од вчера. Последно е виден зад ОУ „Гоце Делчев“ во уличината према Шаторов Камен.

Доколку имате било какви информации обратете се на тел: 078 520 792.

Волонтерите на Спасителната служба „Златоврв“ веќе ги прават потребните подготовки за да се започне потрага по лицето.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи