Прилепчанец пронајден мртов на улица

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print
На 02.01.2022 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.,,Кузман Јосифоски” бил пронајден починат А.Ѓ.(45) од Прилеп.
Од страна на лекар констатирана е смрт без траги на насилство, а по нарeдба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи