Прилепчанка била физички нападната од партнерот

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

На 05.01.2022  во ОВР Прилеп, 26-годишна прилепчанка  пријавила дека во домот била физички нападната од нејзиниот партнер Д.К. од Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи