ВИДЕО – Валентин Пуцакоски го фати Светиот крст во Големо Коњари

Валентин Пуцакоски го фати Светиот крст во Големо Коњари.

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи