„Мајмуни“ се збогуваа со Хари Нушев


Навивачката група „Мајмуни“ денеска се збогуваше со Хари Нушев.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи