Прилепчанец нападнат од куче скитник во кругот од ООУ„Гоце Делчев“


На 23.01.2022  во ОВР Прилеп, Д.П.(19) од Прилеп пријави дека во летниковецот во кругот од ОУ„Гоце Делчев“ во Прилеп бил нападнат од куче скитник.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи