ВИДЕО – „Марија“ – за прв пат се објави песната на Тоше и групата 903


Денеска за прв пат се објави песната „Марија“ која Тоше ја испеал со групата 903-та, кога имал само 16 години.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи