Се што е потребно за вашето возило на едно место – Авто Контрол!


Технички преглед,  Хомологација, Атест, Цемт преглед, Сервис, Влечна служба, Регистрација, Детално хемиско чистење на ентериерот… се само дел од услугите на Авто Контрол Прилеп.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи