Прилепчанец го нападнал својот татко во семејната куќа

На 27.02.2022  во ОВР Прилеп, 74-годишен жител на Прилеп пријавил дека во семејната куќа во Прилеп  бил физички нападнат од неговиот син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи