Прилепчанка физички нападната од својот сопруг

На 04.03.2022 во ОВР Прилеп, 53-годишна прилепчанка пријавила дека во домот била физички нападната од нејзиниот сопруг Е.А..

Се работи на расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи