Ново каснување од куче скитник во Прилеп


На 08.03.2022 во ОВР Прилеп, К.Н.(41) од Прилеп пријавила дека на ул. „11 Октомври“ во Прилеп била касната од куче скитник. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи