Пандев со порaка: На 19-ти сите на хуманитарен концерт во Прилеп за малиот Дејан


Горан Пандев преку видео порака на социјалните мрежи, повика на масовно присуство на големиот хуманитерен концерт за малиот Дејан Најдоски, кој ќе се одржи на 19.03. во Универзалната сала во Прилеп.

На концертот како што е познато ќе настапи мега познатата балканска ѕвезда Жељко Самарџиќ, а картите се во продажба на неколку локации во градот по цена од 300 денари.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи