Зоран Пачешкоски нов претседател на ОО СДСМ Прилеп

Зоран Пачешкоски е новиот претседател на општинската организација на СДСМ во Прилеп. Како што напиша на својот Фејсбук профил, да се биде претседател на општинската организација претставувало огромна чест и привилегија, но и голема одговорност.

Зоран Пачешкоски работи како раководител на подрачната единича на МЗШВ Прилеп.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи