10% попуст на аранжманите по повод 30 години од постоењето на ТА БРАН


По повод 30 години од постоењето на ТА БРАН сите патници кои ќе извршат резервација за Велигденските, Првомајските и летните, добиваат 10% попуст. Попустот важи до 05.04.2022, исклучиво за аранжманите во организација на агенцијата БРАН.

  • 30 години Бран ги исполнува Вашите соништа за посета на незаборавни дестинации.
  • 30 години Бран ги вкрстува патиштата и Ви ги доближува континентите
  • 30 години верни на нашите клиенти

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи