Вечер заедничко следење на Португалија-Македонија пред камената бина на плоштадот „Александрија“

Општина Прилеп, вечер, со почеток во 20.45 минути, организира заедничко следење на фудбалскиот натпревар Португалија-Македонија пред камената бина на плоштадот „Александрија“.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи