Репертоар на „Војдан Чернодрински“ за среда, четврток и петок

Репертоар на „Војдан Чернодрински“ за среда, четврток и петок.

Среда, 6 април 2022 – 19.30 ч.

„Глембаеви“

Четврток, 7 април 2022 – 19.30 ч.

 „Декамерон“

Петок, 8 април 2022 – 19.30 ч.

„Декамерон“

Резервации на влезници на тел.076442378

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи