ВИДЕО: “Sorry” е повеќе од збор – нова бонбониера од Витаминка

Режисерката на “Сестри”, нашиот филм кандидат за Оскар оваа година – Дина Дума, го режираше видео спотот за бонбониерата “Sorry” на Витаминка. Директор на фотографија е Дејан Димески, во продукција на ПР Агенцијата Навигаторс.

Погледнете го спотот ексклузивно!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи