Велигден во манастирот Свети Никола во селото Манастир во Мариово


Одбележување на најголемиот христијански празник во манастирот Свети Никола во селото Манастир во Мариово. Христос Воскресна, Навистина Воскресна!

 

 

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи