Европски и Македонски шампионат утре и во недела на Мото крос патеката кај Старо Лагово


Викендов во сабота и недела на 30.04 и 01.05 на Мото крос патеката кај Старо Лагово во Прилеп ќе се одржи BMU Европски и Македонски шампионат.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи