Прилепчанец нападнат од свој колега на работа

На 04.05.2022 во ОВР Прилеп, В.Ѓ.(48) од Прилеп пријавил дека на влезот во Јавно претпријатие во Прилеп бил физички нападнат од З.И. од Прилеп, двајцата вработени во претпријатието.

Се преземааат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи