Кој не купил карта да не му биде после криво, уште малку места за најдоброто стенд ап комеди шоу кај нас


Останаа уште малку карти за најдоброто стенд ап комеди шоу кое во среда, на 11.05, во 20 часот ќе се случи во домот за култура „Марко Цепенков“ во Прилеп. Најдобрите фори од 10 години, од над 400 настапи, на неповторливиот Бојан Велевски.

Карти по само 150 денари може да набавите во Bros’ Burgers & Bar.

Во понеделник ќе може да го погледнете и интервјуто со Велески за Инфо Компас.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи