Уапсен прилепчанец кај кого била пронајдена марихуана

На 11.05.2022, полициски службеници од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп го лишиле од слобода Ф.К.(23) од Прилеп затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана.

По докумнетирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна кривична пријава.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи