НАСКОРО – RiverSoft во Прилеп – премиум салон од 400m2 – се од техника на едно место!


Се од техника и технологија на едно место! Сите производи од VOX Electronics, за мал износ на пари! За помали трошоци за живеење! SAMSUNG, VIVAX, BOSCH и други докажани брендови! Поволни цени!

Бела техника, телевизори, мали апарати, клима уреди, телефони, компјутери, компјутерска галантерија, велосипеди, мотори и др. Биди и ти, чекор напред во техноогијата со RiverSoft,  Не пропуштај го ГОЛЕМОТО ОТВАРАЊЕ!


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи