Пожар на патничко моторно возило „Форд Фокус“ на ул.„Александар Македонски“ во Прилеп


На 13.05.2022 во Полициска станица Прилеп е пријавено дека на ул.„Александар Македонски“ во Прилеп настанал пожар во патничко моторно возило „Форд Фокус“ со прилепски регистарски ознаки сопственост на О.М (42) од Прилеп. Пожарот е изгаснат од противпожарната единица Прилеп. Увид на местото на настанот извршила увидната екипа на ОВР Прилеп.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи