Прилепчанец физички нападнат од 3 лица во центарот на градот

На 16.05.2022 во ОВР-Прилеп М.П(33) од Прилеп  пријави дека бил физички нападнат од три непознати лица  на ул.Прилепски Бранители  во Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи