Електротехника, машинство, графичарство, сообраќај, спортска гимназија – едни од најатрактивните смерови во Прилеп само во „Ристе Ристески Ричко“


Електротехника, машинство, графичарство, сообраќај, спортска гимназија – едни од најатрактивните смерови во Прилеп само во „Ристе Ристескии Ричко“.

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи