„SAMOKOV XTREME“ започна на голема врата


„SAMOKOV XTREME“ започна на голема врата! Манифестацијата на адреналинот, по повеќедневната најава започна денеска. Самоков ги отвори вратите за сите учесници кои ги има во голем број како што беше очекувано. Сите заинтересирани уредно се пријавија, потпишаа изјави и ги подигнаа стартните пакети, па започнаа со ревијално возење и запознавање со патеките. Самоков заживува и се доживува, за Самоков се зборува, Самоков се променува!


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи