Прилепчанец физички ја нападнал својата сопруга

На 29.05.2022 во ОВР Прилеп, 28-годишна жена од Прилеп пријавила дека во домот била физички нападната од нејзиниот сопруг К.С..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи