Прилепчанец нападнат од две лица

На 02.06.2022 во ОВР Прилеп, Е.А.(37) од  Прилеп пријавил дека на ул.„Октомвриска“ во Прилеп бил физички нападнат од Д.К. и уште едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи