ВИДЕО – На матурска со лимузина – еве како пристигнаа дел од матурантите од прилепската гимназија


Дел од матурантите од прилепската гимназија пристигнаа на својата матурска вечер со лимузина. Тргнаа од Лук Оил, а потоа возејќи се низ центарот на Прилеп се упатија до х. Салида кај Паркот на Револуцијата каде ќе ја прославата матурата. Еве како изгледаше сето тоа.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи