Се бара проектен координатор во ЦГИ Прилеп


Се бара лице за работен однос на позиција проектен координатор, за работа во Прилеп во невладината организација Центар за граѓанска иницијатива од Прилеп (www.cgimk.org.mk). Лицето треба да има завршено високо образование  и одлично познавање на англискиот пишан и говорен јазик.

Заинтересираните кандидати да достават биографија и мотивациско писмо до 21 јуни на e-mail ccimk@cgimk.org.mk. За повеќе информации секој работен ден од 8-16 часот на телефон 070 208 367.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи