Повторно физички напад во Прилеп

На 14.06.2022 во ОВР Прилеп, П.К.(41) од Прилеп пријавил дека на ул.„Беровска“ во Прилеп бил физички нападнат од И.Р..

Се работи на расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи