Прилепчанец каснат од куче скитник

На 21.06.2022 година во ОВР Прилеп, В.М.(61) од Прилеп пријавил дека на кеј „1-ви Мај“ во Прилеп бил каснат од куче скитник.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи