Уапсен прилепчанец кој физички ги нападнал својата ќерка и сопругата

На 20.06.2022 во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода К.Ј.(48) од Прилеп затоа што во домот физички ги нападнал неговата малолетна ќерка и 39-годишната сопруга.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи