Човек од битолско нападнат во Прилеп

На 23.06.2022 во ОВР Прилеп, Н.И.(37) од с.Крклино, битолско, пријави на ул.„Београдска“ во Прилеп, поради недорабирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи