ВИДЕО – Кампинг, велосипеди, планинарење, кајак, параглајдери, многу забава, адреналин – „When in Krusevo“ по 6-ти пат


По 6-ти пат годинава се одржува аутдор фестивалот „When in Krusevo. Погледнете дел од денешните спортски активности, како и синоќешната забава.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи