Прилепчанка физички го нападнала својот сопруг

На 28.06.2022  во ОВР Прилеп, 47 годишен маж од Прилеп пријави дека неговата сопруга  М.А. од Прилеп физички го нападнала.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи