Прилепчанка пријавила дека физичка била нападната на улица „Прилепски бранители“


На 13.07.2022  во ОВР Прилеп, В.П. (68) од Прилеп пријавила дека на ул. „Прилепски бранители“ во Прилеп била физички нападната од  Р.Ј. од Прилеп, со кого имале нерасчистени имотно-правни односи. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи