Изгубен е 55 годишен прилепчанец

На 17.07.2022 во 13.00 часот во ОВР Прилеп, Д.Б.(44) од Прилеп пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг Г.Б.(55).

ОВР Прилеп презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи