Физички напади во Прилеп

Вчера во Прилеп се случиле 2 физички напади, кои биле пријавени во полиција.

Имено 63 – годишна жена од Прилеп пријавила дека во својот дом била физички нападната од нејзиниот сопруг Д.М.

34 – годишна жена пак, пријавила дека таа и нејзиниот син биле физички нападнати од Ч.И. и неговата ќерка Е.И.

Се преземаат мерки за расчистување на двата случаи.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи