ВИДЕО – „Tuning Car Show“ во Прилеп


За големиот државен празник 11-ти Октомври, по пауза од неколку години, повторно во Прилеп се организираше „Tuning Car Show“. Настанот се одржа на булевар „Гоце Делчев“  и плоштадот Александрија. Имаше изложено автомобили од цела Македонија. Погледнете како изгледаше атмосферата од овој спектакл.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи