Пијано рецитал на Горјана Стојановска вечерва во 19ч. во фоаје на ЦК „Марко Цепенков“


Вечерва во 19ч. во фоајето на ЦК „Марко Цепенков“ свој пијано рецитал ќе има Горјана Стојановска.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи