Репертоар на театарот на „Војдан Чернодрински“ за петок


Петок, 21.10.2022 во 19.30ч. ќе се прикажи претставата „Да инспекторе, претстава со грешки“. Влезници на тел.076 442 378.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи