Жител од с. Алданци физички нападнат во Прилеп

На  25.10.2022 во ОВР Прилеп, Е.М.(29) од с.Алданци пријавил дека на бул.„Гоце Делчев“ во Прилеп бил физички нападнат од И.Д. и И.Н. од Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи