Жител на с. Обршани физички нападнат од 4 лица

На 31.10.2022 во Полициското одделение Кривогаштани, Д.Г.(21) од с.Обршани, прилепско, пријавил дека  кај с.Врбјани бил физички нападнат од четири лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи