Од вчера како исчезнат се води прилепчанецот Петре Козароски

Play Video

68 годишниот прилепчанец Петре Козароски исчезнат е од вчера од 9 часот кога последен пат бил забележан на улица „Кузман Јосифоски“ кај Цвејо авто школа. Носи црна бунда и тренерки. Досега се нема случено Козароски да исчезне. Секој оној кој има некаква информација нека се јави на те: 077-958-187.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи