ВИДЕО – Атмосфера од дочекот на Новата 2023 во Прилеп


Како прилепчани ја дочекаа Новата 2020 година на градскиот плоштад во Прилеп !

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи