Потребно е итно да и помогнеме на 2 годишната Дина!


Потребно е да се направи итна операција за отстранување на тумор во главата на 2 годишната Дина, операција која чини 23.000 евра, како радијацијата после тоа да има поголем ефект. Секоја ваша помош е добредојдена.

Броеви за донации:

Телеком: 143 133  – А1: 143 463

 

Јане Неданоски

Дознака : Донација за Дина Неданоски

Денарска сметка: 210501616680716

=======================================

Девизна ( од странство ) :

NLB BANKA

IBAN MK07210501616680716

SWIFT TUTNMK22

Шифра: 562

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи