Анастас Анѓелески од Скопје го фати Светиот крст во Крушево

Play Video

Анастас Анѓелески од Скопје го фати Светиот крст во Крушево.

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи